Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

03129113892
DATA » ACCESS POINTLER

TP-LINK WDM Fiber Converter,Singlemode,ÇiftYönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

Stok Kodu

MC112CS

Markası

TP-LINK
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
:
816.44TL
KDV Dahil
Tek Çekim Fiyatı
:
816.44TL
Döviz Karşılığı
:
43.66USD
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün yarın kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR

Standart

Sepete Ekle Hemen Al

STOK BELİRTİLMEDİ

STOK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

  • TELEFON

    -

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak stok hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

TP-LINK WDM Fiber Converter,Singlemode,ÇiftYönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

Bu Ürün Ne Yapar?
- MC112CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya veya tam tersine
dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. WDM teknolojisi
ile tek fiber kablo üzerinden veri alış verişi sağlar ve kablo masrafını
yarıya indirir. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıyla
uyumlu MC112CS, SC-Tipi konnektör ve tekil mod fiber kablo ile birlikte
kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC112CS, tam kablolu hız iletim
oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler.1310nm'de veri
iletir ve 1550nm ile veri alır. Diğer uçtaki cihazın da 1550nm veri
iletebilmesi ve 1310nm'de veri alabilmesi gerekir. MC112CS ile beraber
hattın diğer ucunda bu özellikleri sağlayarak çalışacabilecek cihazlara
TP-LINK MC111CS örnek verilebilir.
- Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase
gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX
portu için oto MDI/MDI-X, TX portu üzerinden Auto-negotiation duplex
modu ve ön panel durum LED'lerinin varlığı. MC112CS tekli mod fiber
kullanarak 20 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde
iletim yapabilmektedir.
ÖZELLİKLER:
- TX portu için auto MID/MID-X ve 10/100Mbps Auto-negotiation desteği
- FX portu için Half-Duplex / Full-Duplex iletim modunun
yapılandırılması imkanı
- Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli
kaybı eş zamanlı minimize eder
- WDM teknolojisi ile tek fiberde data alıp verme
- Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır
- Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme
olanağı
- Harici güç kaynağı
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
- Temel Fonksiyon:
WDM teknolojisi desteği
FX Portu için Half/Full-Duplex transfer modu desteği
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli
kaybı eş zamanlı minimize eder
Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır
- Portlar:
1 100M SC portu
1 100M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
- WDM TX: 1310nm
- WDM RX: 1550nm
- Ağ Ortamı 10BASE-T:
UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
- Ağ Ortamı 100BASE-T:
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
- Ağ Ortamı: 100BASE-FX Tekil Mod Fiber
- LED Göstergeleri: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
- Boyutlar(W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
- Güç Kaynağı: Harici Güç Adaptörü
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam
Çalışma Sıcaklığı: 0C~40C (32F~104F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~70C (-40F~158F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% Yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% Yoğuşmasız

Satış Garanti Süresi (ay) 36
 

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI bonus veren siteler slot siteleri deneme bonusu veren siteler
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?