pazartech
pazartech
pazartech.com’a Hoşgeldiniz.
pazartech Üye Ol pazartech   pazartech Üye Girişi pazartech
pazartech
pazartech
pazartech pazartech
pazartech
pazartech
pazartech
pazartech
128 Bit Şifreleme ile
Güvenli Alışveriş
pazartech
Stoklu Ürünlerde
Hızlı Gönderi
pazartech
Aras Kargo
Kargo Takip
pazartech
Sipariş
Takip
pazartech
Müşteri
Hizmetleri
pazartech


menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
im_menuCCTV-GÜVENLİK KAMERA
im_menuSESLENDİRME
im_menuYANGIN ALARM
im_menuDİYAFON-PDKS
im_menuSANTRAL VE TELEFON
im_menuGÖRÜNTÜLEME
im_menuHIRSIZ ALARM
im_menuTRAFİK-OTOPARK
im_menuIŞIKLANDIRMA
im_menuBARİYER-TURNİKE
im_menuKURUMSAL
im_menuKABLO GRUBU
im_menuDATA PROJE
im_menuÇAĞRI VE SIRAMATİK
im_menuTV-UYDU
im_menuTUR REHBER SİSTEMLERİ
im_menuYAKA GÜVENLİK KAMERALARI
Alt Menü 2

efatura
Twitter
Facebook
Google
Yardım
Proje Fiyatlandırma
Solo Dedektör Test ve Test Spreyleri
Cooper Yangın Alarm
Samsung Güvenlik
Jablotron Alarm
STI SESLENDİRME
KAREL KAMERA
Behringer Hoparlör
TEKNİKSAT MERKEZİ UYDU

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
Kategori seçiniz :  
1-2 İleri


Soru : Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim ?
Cevap : 

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir alındı iletisi gelecektir. Siparişi takip etmek için sayfanın üst kısmında bulunan sipariş takip menüsünü tıklıyarak ulaşabilirsiniz. 


 Soru : Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım ?
Cevap : Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir alındı belgesi gelecektir. Siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta ile siparişinizin işleme konulduğu bilgisi size bildirilecektir.

 Soru : Pazartech'den kredi kartımla alışveriş yapmak istiyorum. Bu konuda siteniz ne kadar güvenli ?
Cevap : 

Firmamız, bilgileri  Global Sign firması tarafından 128 bit ssl şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Yani sistemimize girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya ulaşır. Aktif olarak çözümlenmesi imkansızdır. İkinci bir kişi bu bilgilere ulaşamaz.(Sitemizin editörleri dahil)


 Soru : Alışveriş sırasında bağlantı kesildi. Aynı ürünleri yeniden almak zorunda mıyım ?
Cevap : Hayır. Siparişi tamamlanmamış ürünler sepetinizde muhafaza edilir.
 Soru : Kurumlara ve Resmi Dairelere Teklif verebiliyor musunuz?
Cevap : Kurumlara ve resmi dairelere teklif verebiliyoruz. Sitemizde bulunan tüm ürünleri aynı fiyatlarla kurumlara vermeyi taahhüt ediyoruz.
 Soru : Pazartech 'den alışveriş yapmak istiyorum fakat almak istediğim ürün için kredi kartımın limiti yetersiz, birden fazla kredi kartı ile alışverişi gerçekleştirmem mümkün mü?
Cevap : 

Almak istediğiniz ürün için kredi kartı limitiniz yetersiz ise, müşteri hizmetlerinden müşteri destek bölümümüze yazarsanız, müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizinle irtibata geçerek yardımcı olacaktır.


 Soru : Sipariş detayındaki şu (Yeni, Ürün Bekliyor, Hazırlanıyor, Sevk Edildi)kelimeler neler ifade ediyor?
Cevap : 

Kelimelerin anlamları aşağıdaki gibidir.
Yeni:
Siparişiniz işleme alınmış olup, bu siparişi havale ile aldıysanız havalesi bekleniyor, Kredi kartı ile ödediyseniz, müşteri hizmetleri yetkilimizin müdahalesi beklenmektedir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde sipariş mesai saatleri içindeyse müşteri hizmetleri yetkilimiz kısa sürede siparişinize müdahalede bulunacaktır. Mesai saatleri dışında ise mesai başlar başlamaz siparişinize müdahale edilir. Ama tekrar belirtmek isteriz ki havale ile olan siparişlerde siz havale işleminizi gerçekleştirmeyene kadar siparişiniz işleme alınmaz.
Ürün Bekliyor: Siparişiniz işleme alınmış olup, satın almış oluğunuz ürününüz depolarımızdan, sevkiyat ofisimize beklenmektedir. Bu işlem normal şartlar altında en fazla 24 saat sürmektedir.
Hazırlanıyor: Siparişiniz paketleme ve faturalama durumundadır.
Sevk Edildi: Siparişiniz yetkili kargo firmasına teslim edilmiştir.


 Soru : Garanti Bilgileri
Cevap : 
 • Sitemizde satışa sunulan ürünler ithalatçı firmaların garantisi altındadır.
 • Garanti sürelerin ürünlerin detayında belirtilen süre kadardır. Ürün detayında belirtilmemiş ise garanti süresi 2 yıldır. (garanti şartları ürününüze ait garanti belgesinde yazmaktadır)
 • Garanti süresi içinde arızalanan ürün, yetkili servisi yoksa, firmamıza gönderilir.Bazı ürünlerde yalnızca yetkili servisler teknik hizmet verebilmektedir. Bu ürünlerin içinden çıkan kataloglarda gerekli bilgiler mevcuttur.
 • Ürünü bize göndermeden önce teknik servisimizden e-mail ya da telefon yoluyla destek alarak kullanıcıdan ya da donanımsal özelliklerden kaynaklanan sorunları bertaraf edebilirsiniz.
 • Arızalı ürünler firmamıza güvenli bir ambalajda ulaştırılmalıdır.
 • Firmamıza teslim edilen arızalı ürünün gerekli onarımı 7-15 iş günü arasında yapılır. Azami servis süresi 30 iş günüdür.
 • Bazı durumlarda ürün garanti dışı kalabilir. Bunlar kullanıcı kusurundan kaynaklanan hatalardır. (düşme, kırılma, yanma vb.gibi)
 • Satın aldığınız ürün teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde arızalanırsa (kullanıcı hataları hariç) ürün ambalajı ve içeriğiyle (eksiksiz ve hasarsız olarak) iade alınır ve yenisiyle değiştirilir. Yeni ürün temin edilemiyorsa alıcı, “ürün iade koşulları” çerçevesinde iade hakkını kullanır.

 Soru : Teslimat Bilgileri
Cevap : 
 • Sipariş edeceğiniz ürünün kullanacağınız donanımla uyumlu olup olmadığından emin değilseniz sipariş vermeden önce teknik destek alabilirsiniz.
 • Siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz gerekli kontroller yapılarak işleme konulur.
 • Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır.
 • Sipariş ettiğiniz ürün bulunduğunuz yerin uzaklığına göre 1 ile 7 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 • Kargoda meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı müşterinin cayma hakkı vardır.
 • Ürün tedarikinden dolayı bir gecikme olacaksa gerekli bilgilendirme yapılır.
 • Kargo ücreti tüm ürünlerde 5,08 YTL + Kdv olarak hesaplanmaktadır.
 • Teslimat sırasında hasarlı olduğunu düşündüğünüz paketler için tutanak tutturarak teslimatı kabul etmeyiniz. Durumu tarafımıza bildirerek yeni teslimatı isteyebilir ya da siparişi iptal edebilirsiniz.

 Soru : İade Koşulları
Cevap : 
 • Pazartech üzerinden satınalmış olduğunuz ürün/ürünleri fatura tarihinden itibaren 7 (Yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süreyi aşan durumlarda iade kabul edilmeyecektir.
 • Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
  - Her türlü yazılım ve programlar
  - DVD, VCD, CD ve kasetler
  - Taşınabilir bilgisayarlar
  - Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
 • İadesi yapılacak ürün tüketiciye fatura edilmiş ise, ürünlerle ile birlikte gönderilen 2 nüsha fatura, şayet ticari işletmeye fatura edilmiş ise kesilecek olan iade faturası iade edilecek ürünlerle birlikte gönderilmek zorundadır.
 • İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajında ve eksiksiz olarak gönderilmesi zorunludur. Herhangi bir aksesuarı (kablo,cd, disket,kitapçık vb.)  veya orjinal ambalajı hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
 • İadesi yapılacak ürünler lojistik firması ile gönderimi yapılacaksa müşteriden depoya ulaşım bedeli tüketici tarafından karşılanacaktır.
 • Ürün/Ürünlerin orjinal kutuları üzerinde herhangi bir lojistik firma etiketi veya not bulunmamalıdır.
 • Teknik uyumsuzluk ihtimali olan ürünlerde alımınızı yapmadan önce mutlaka teknik destek alınız. Bu tip ürünler genellikle ambalajı bozulmadan denenemediğinden iadeleri mümkün olamamaktadır.
 • Ambalajı bozulmuş, koli bandı ile kapatılmış, tekrar satılabilirliğini kaybetmiş ürünler iade edilemez.
 • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 • Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 Soru : SSL Nedir ?
Cevap : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için, siz ödeme bilgilerini ilgili bankaya iletirken oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolüdür. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenen bir protokoldür.
SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece banka tarafında deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece banka tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır. Sitemizde 128 bit SSL kullanılmaktadır.

 Soru : Hangi kargo firması ile gönderim yapmaktasınız?
Cevap : 

Yurtiçi veya MNG Kargo ile gönderimler gerçekleştirilmektedir.


 Soru : Kargo ücreti ne kadardır?
Cevap : 

Kargo ücreti ürüne, adete ve boyutuna bakılmaksızın 10 TL dir. Ücret sepet toplamına 10 TL olarak, sipariş ödeme esnasında sistem tarafından otomatik olarak eklenerek ödemesi alınır. Ekstra ürün geldiğinde ödeme talep edilmemektedir.


 Soru : Siparişi takip etmek için kargo takip numarasına nasıl ulaşabiliriz?
Cevap : Kargo takip numarasına sipariş takip bölümünde ulaşabilirsiniz.
 Soru : Pazartech 'den verdiğim siparişimle ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsam ne yapmam gerekiyor?
Cevap : Siparişlerinizle ilgili her türlü sorun için, bilgi@pazartech.com adresine mail atabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz en kısa zamanda size dönüş yapacaktır.
 
1-2 İleri
 
 
PazarTech Endüstriyel
Banka Seçenekleri
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Tüm Kategoriler
GÜVENLİK KAMERA YANGIN ALARM COOPER YANGIN
RS AUDIO SES KAMPANYA GST YANGIN
EN UCUZ OPAX ALARM HAIKON CCTV
TEST SPREYİ YAKA KAMERASI ARAÇ TAKİP
SCSI GÜVENLİK KAMERALARI SAMSUNG AHD KAMERA KABLOSUZ HIRSIZ ALARM
BEHRİNGER SES DAHUA IP KAMERA YETKİLİ SERVİS
SAMSUNG CCTV TEKNİK KURULUM STI SES
Yardım/SSS
İade Şartları
Garanti ve Arıza
Arıza Bildirim/Takip
Site Güvenliği
Sıkça Sorulanlar
Sitemap
Alışveriş Güvenliği
Pazartech.com
GeoTrust tarafından 128 Bit Şifreleme Sistemi ile
korunmaktadır. Güvenli alışverişler dileriz.
Destek Hattı
Her Sorunuz İçin Arayabileceğiniz Hattımız
Web sayfamızdaki fiyatlar ile şubelerimizdeki fiyatlar farklılık gösterebilir. Fiyatlarımız web üzerinden satışlar için geçerlidir.
bilgi[at]pazartech.com © 2012 | ANKARA - TURKIYE | +90 312 911 3892


e-ticaret neticaret eticaret