pazartech
pazartech
pazartech.com’a Hoşgeldiniz.
pazartech Üye Ol pazartech   pazartech Üye Girişi pazartech
pazartech
pazartech
pazartech pazartech
pazartech
pazartech
pazartech
pazartech
128 Bit Şifreleme ile
Güvenli Alışveriş
pazartech
Stoklu Ürünlerde
Hızlı Gönderi
pazartech
Aras Kargo
Kargo Takip
pazartech
Sipariş
Takip
pazartech
Müşteri
Hizmetleri
pazartech


menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
im_menuCCTV-GÜVENLİK KAMERA
im_menuSESLENDİRME
im_menuYANGIN ALARM
im_menuDİYAFON-PDKS
im_menuSANTRAL VE TELEFON
im_menuGÖRÜNTÜLEME
im_menuHIRSIZ ALARM
im_menuTRAFİK-OTOPARK
im_menuIŞIKLANDIRMA
im_menuBARİYER-TURNİKE
im_menuKURUMSAL
im_menuKABLO GRUBU
im_menuDATA PROJE
im_menuÇAĞRI VE SIRAMATİK
im_menuTV-UYDU
Alt Menü 2

efatura
Twitter
Facebook
Google
Yardım
Mailorder
Proje Fiyatlandırma
Solo Dedektör Test ve Test Spreyleri
Cooper Yangın Alarm
Samsung Güvenlik
Jablotron Alarm
STI SESLENDİRME
KAREL KAMERA
Behringer Hoparlör
TEKNİKSAT MERKEZİ UYDU

Marka Seçiniz Kategori
« <    2   3   4   5   6   7   8   9   10  > » 

TEKNİKSAT FC-UPC-A FC / UPC SM ADAPTÖR

TEKNİKSAT FC-UPC-A FC / UPC SM ADAPTÖR
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT FC-UPC-K-A SM FİBER ADAPTÖR

TEKNİKSAT FC-UPC-K-A SM FİBER ADAPTÖR
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT SC-APC-A Single Mode FİBER OPTİK ADAPTÖR

TEKNİKSAT SC-APC-A Single Mode FİBER OPTİK ADAPTÖR
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT ST-PC-A Single Mode Simplex FİBER OPTİK ADAPTÖR

TEKNİKSAT ST-PC-A Single Mode Simplex FİBER OPTİK ADAPTÖR
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TSF-04 1/4 SPLITTER

TEKNİKSAT TSF-04 1/4 SPLITTER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TP-523E UYDU PRİZİ

TEKNİKSAT TP-523E UYDU PRİZİ
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TK-110 0,3 dB Single LNB GOLD LINE SERİSİ

TEKNİKSAT TK-110 0,3 dB Single LNB GOLD LINE SERİSİ
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TSF-06 1/6 SPLITTER

TEKNİKSAT TSF-06 1/6 SPLITTER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TD-41C 4x1 DISEQC SWITCH

TEKNİKSAT TD-41C 4x1 DISEQC SWITCH
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TD-41G 4x1 DISEQC SWITCH

TEKNİKSAT TD-41G 4x1 DISEQC SWITCH
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TSF-08 1/8 SPLITTER

TEKNİKSAT TSF-08 1/8 SPLITTER
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT CSA20B3 Line Amplifier - Sinyal Yükseltici

TEKNİKSAT CSA20B3 Line Amplifier - Sinyal Yükseltici
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TK-031 Option Switch

TEKNİKSAT TK-031 Option Switch
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT TRODİAL T90 LNB FİTON

TEKNİKSAT TRODİAL T90 LNB FİTON
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

TEKNİKSAT 16 VOLT 2,5 AMPER M.SWİCH ADAPTÖR

TEKNİKSAT 16 VOLT 2,5 AMPER M.SWİCH ADAPTÖR
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu
« <    2   3   4   5   6   7   8   9   10  > » 
 
 
EMT SES IŞIK GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Banka Seçenekleri
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Kredi Kartına
9
taksit
Tüm Kategoriler
GÜVENLİK KAMERA YANGIN ALARM COOPER YANGIN
RS AUDIO SES KAMPANYA GST YANGIN
EN UCUZ OPAX ALARM HAIKON CCTV
TEST SPREYİ YAKA KAMERASI ARAÇ TAKİP
SCSI GÜVENLİK KAMERALARI SAMSUNG AHD KAMERA KABLOSUZ HIRSIZ ALARM
BEHRİNGER SES DAHUA IP KAMERA YETKİLİ SERVİS
SAMSUNG CCTV TEKNİK KURULUM STI SES
Yardım/SSS
İade Şartları
Garanti ve Arıza
Arıza Bildirim/Takip
Site Güvenliği
Sıkça Sorulanlar
Hakkımızda
Sitemap
Alışveriş Güvenliği
Pazartech.com
GeoTrust tarafından 128 Bit Şifreleme Sistemi ile
korunmaktadır. Güvenli alışverişler dileriz.
Destek Hattı
Her Sorunuz İçin Arayabileceğiniz Hattımız
0 312 472 7 555
Web sayfamızdaki fiyatlar ile şubelerimizdeki fiyatlar farklılık gösterebilir. Fiyatlarımız web üzerinden satışlar için geçerlidir.
bilgi[at]pazartech.com © 2012 EMT SES IŞIK GÜVENLİK SİSTEMLERİ Ltd.Şti. | ANKARA - TURKIYE | +90 312 472 7 555


e-ticaret neticaret eticaret